in

Winners Club slaví třetí výročí

19. září 12:34 je pro nás magické datum. A právě to letošní značí, že Winners Club stojí pevně na nohou už třetím rokem.

Zhruba před 40 měsíci jsme dostali nápad, že bychom ten matched betting mohli nějak ucelit. Dostat ho z těch šílených PDFkových návodů, přeložit ho, přidat aktuální nabídky bonusů a plácnout na internet.

 

T minus 1 a už jsme měli zákazníka

Jeden den před spuštěním jsme dokončili platební bránu a právě několik hodin na to nám přišla první platba. Koukali jsme se s Adamem a Ondrou na sebe, že kdo z nás zrovna teď platí? Vždyť už máme otestováno…

Ukázalo se, že jsme sice špatní ve vývoji, ale dobří v marketingu. Ještě před spuštěním Winners Clubu jsme získali prvního člena. Ten sice s námi moc dlouho nevydržel, protože jsme ve skupině s ním byli jen my, ale naštěstí se za pár dnů připojili i další blázni.

 

První poděkování: A právě těmto prvním bláznům bychom chtěli poděkovat. Bez vás by žádný Winners Club nikdy nevznikl.

 

Co se změnilo?

Za těch 36 měsíců spousta věcí. Nabídky a podmínky bonusů jsou jiné. Všímáme si sezónních vlivů u sázkovek a legislativa se také proměňuje. Náš tým se několikrát rozšířil, ale také zmenšil. A to platí i pro naší komunitu.

 

Co se nezměnilo?

  • Naštěstí ten základ.
    Že uvítacích bonusů je pořád dostatek na to, aby si tím řada lidí mohla měsíčně přivydělat několik tisíc.
  • Naše základní složení: Adam, Tomáš, Ondřejové a Lex.

 

Jaká bude budoucnost Winners Clubu?

Doufáme, že následující měsíce přinesou více stability. Nedávno jsme museli řešit problém s VPN poskytovateli. Ten by snad měl být vyřešen. Také doufáme, že přibudou další denní nabídky bonusů od sázkovek, protože začátek sezóny je o něco pomalejší, než tomu bylo minulý rok. A také doufáme, že budeme mít stále tak bezvadné členy, jako jsme vždy měli.

 

Druhé poděkování: Děkujeme vám, bez vás by Winners Club nebyl.

 

Kluci z Winners Clubu