in

Verifikace.com, Vojtovo sázení a další sázkařské podvody

Pokud nás sledujete již delší dobu, jistě víte, že si s tipařskými službami zrovna servítky nebereme. Důvod je jasný – všechni tihle “profesionální” tipeři nám jen kazí jméno. Pravidelně se nás členové i nečlenové ptají, jestli dáváme tipy, co si myslíme o Vojtovo sázení, Sázení s Mírou, Hurvajztipech a podobných službách, nebo jestli je web verifikace.com podvod. Občas se stane, že nás někdo méně bystřejší napadne, že jsme “podvodníci” co “ojebávají lidi”, aniž by se alespoň podíval na náš web a zjistil, že žádné tipy vůbec nevedeme. Je to proto, že tyhle tipovací weby v Čechách i na Slovensku zlákaly v posledních letech spousty lidí, kteří díky nim přišly o peníze. Všechny ty podvodné tiperské služby vytvořily obrovské množství naštvaných lidí, kteří prodělali. Každá nová služba v oblasti sázení pak pro ně logicky musí být taky podvod, který je chce zase “ojebat”.

 

Vojta nám dal hodnocení

Už před čase jsme si řekli, že tyhle tipery budeme ignorovat. Pouštět se do přestřelky s lidmi, kteří umí jen podvádět a vydělávat na nezkušenosti svých zákazníků, je jako bojovat s větrnými mlýny. Když si propůjčím známou hlášku: Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience. Proč se tedy k tomu znovu vracíme právě teď? Web verifikace.com zveřejnil na svém blogu recenzi na Winners Club a matched betting.

 

Verifikace.com, Vojtovo sázení a další podvody

 

Po pravdě, než abys nás to naštvalo, nás to spíš pobavilo. Kromě množství nepřehlédnutelných gramatických chyb je v “recenzi” také velké množství faktických nesmyslů. Rozhodli jsme se proto, že článek uvedeme na pravou míru a uděláme ultimativní zhodnocení tiperských a verifikačních služeb, čímž se snad jednou pro vždy od těchto podvodů distancujeme – my totiž neřešíme sázení, ale vydělávání na internetu.

 

Co “recenze” na Winners Club od verifikace.com říká?

Kopie textu recenze:

Často nám píšte (e) o novém projektu, který nese název Winners Club. Chcete po nás recenze (,) a proto jsme se rozhodli, že vám naši odborníci (lol :D) napíšou názor. Jak to vlastně funguje? Winners Club – winnersclub.cz funguje tak, že se registroval do partnerských programů u všech sázkových kanceláří. Za poplatek 990,- (nepíše se)  (Kč) vám dá návod, jak se tam registrovat a získat uvítací bonus. Bonus bere tato firma za výdělek (význam – věta nedává smysl), ale ve finále vydělá pouze Winners Club – winnersclub.cz, který dostane provize za to, že přivedli nového zákazníka. Je třeba si uvědomit, že žádná sázková kancelář Vám nevyplatí bonus po registraci, ale chce, aby se na herním účtu protočili (-ly tvl :D) vaše peníze. Zároveň vyšel nový zákon, který povídá, že všechny sázkové kanceláře budou muset mít na území čr (uf) licenci. To (Tu) většina sázkových kanceláří mít nebude, proto proběhne blokace a Winners Club – winnersclub.cz tak skončí, jelikož na trhu bude pár sázkovek, do kterých se zvládnete lehce registrovat i vy a nemusíte za to platit poplatek.

Nechtěli jsme, ale přijde nám, že autor textu trpí minimálně ADHD poruchou s lehkou dysgrafií k tomu. Nebo se do Čech přestěhoval minulé léto. Alternativně text psal uprostřed silného psychadelického tripu. Tak jako tak, moc česky to nezní. V textu jsme proto zvýraznili gramatické chyby, což by všem mohlo pomoci přijít na to, o kom se vlastně bavíme a jaká je inteligenční vybavenost autora či autorů webu Verifikace.com.

Gramatiku stranou, to co nás opravdu trápí je to množství nesmyslů, které v tom pamfletu jsou. Nepodařilo se nám najít jedinou větu, která by neobsahovala nějakou faktickou lež. Pojďme si tedy článek rozbrat z významového hlediska:

 

Největší fámy o matched bettingu a Winners Clubu

1. Čtenáři blogísku verifikace.com chtějí recenzi Winners Clubu, proto “odborníci” z verifikace.com matched betting vůbec nevyzkouší a napíšou názor

Férový přístup a objektivní hodnocení, jaké by si nedovolila ani TV Nova. Raději než říct pravdu, případně se na web Winners Clubu alespoň podívat a zjistit, o čem matched betting je a v čem se od tipování a gamblingu liší, si “odborníci” webu verifikace.com sedli a napsali recenzi. To, že jsou to buď lháři, v horším případě hlupáci, jim zas tak moc nevadí. To podstatné je, že jsou odborníci.

 

2. Winners Club je registrovaný v partnerských programech sázkových kanceláří a dostává od nich provize za nové sázkaře

Další perla z recenze a jedno z častých obvinění. Pojďme to tedy uvést na pravou míru. Winners Club není registrovaný v affiliate programech sázkovek a nevydělává na na provizích. Jediný náš zdroj příjmů je z předplatných za Platinum členství. Za ty platíme celý team lidí, který se na full-time stará o web, zákaznickou podporu a přidává denně nové reloady a bonusy. Naštěstí je tohle obvinění jednoznačně nejsnazší na vyvrácení – stačí se totiž registrovat na webu a přesvědčit se, zda máme v odkazech na sázkovky nějaké unikátní affiliate kódy.

 

Affiliate program sázkových kanceláří

 

Nemáme. Všechny odkazy jsou pouze informativní a pro zjednoduššení hledání webů sázkovek. Všechny odkazy používají předponu webu href.li (viz obrázek výše), která slouží k anonymizaci odkazu, díky které sázkové kanceláře nepoznají, že sázející přišel z webu Winners Clubu. Předcházíme tím možným problémům při registraci a chráníme naše členy. Partnerské kódy máme u 3 odkazů z několika desítek, a to jen z toho důvodu, že dané sázkovky dávájí bonus pouze těm, kteří na jejich web přijdou právě přes partnerský odkaz. Navíc u dvou z nich ani nejde o náš partnerský odkaz, nýbrž o odkaz získaný z anglického internetového fóra, takže ani z těch nic nemáme.

Pokud bychom na provizích od sázkovek chtěli vydělávat, musel by odkaz na sázkovou kancelář obsahovat tzv. affiliate kód partner. Ten by byl zpravidla za názvem domény, např. smarkets.com/affipartner_id=1234. Díky tomuto kódu by sázkovka věděla, že nový sázející přišel od nás a vyplatila by nám provizi. Takové odkazy však na Winners Clubu nenajdete. Ale nevěřte nikomu – ani mně, přesvědčte se sami. Z počátku jsme affiliate zkoušeli, ale jelikož většina členů u sázkovek prohraje, nikdy se nám nepodařilo dostat naše partnerské účty do zisku. Například u Betclicu jsme se dostali do ztráty 10 000 EUR. 😀 Nakonec jsme to tedy v prosinci 2015 zrušili úplně a od té doby jsme affiliate-free.

A jen pro doplnění, tento zdroj příjmů je zpravidla jedním z hlavních příjmů všech těch tiperských webů. Vydělávají na tom, že si hodí mincí, zákazníkům dají tip na zápas a vyinkasují provizi od sázkovky. “Odborníci” si však asi mysleli, že pod svícnem je největší tma a obvinili nás z něčeho, co sami dělají. 🙂

 

3. Na bonusu vydělá pouze Winners Club

Tisíce našich členů by s tímhle asi nesouhlasili. Nejenže příliš nechápeme, jak to autor myslel, ale ve skutečnosti je to přesně naopak. Na bonusech od sázkovek vydělávají pouze naši členové. My z nich nic nemáme, jelikož v affiliate programech vůbec nejsme. Naším jediným příjmem tak je pouze poplatek za členství, který nám naši členové platí – nutno říct, že platí s radostí, jelikož vydělávají mnohonásobně více díky našim návodům na uvítací bonusy a reloady.

 

4. Měsíční předplatné na Winners Clubu stojí 990 Kč

Ale no tak, fakt je tak těžký zvednout prdel a podívat se na náš web? Nejenže by samozvaní “odborníci” zjistili, že členství stojí 400 Kč na měsíc, zjistili by taky, že většina těch nesmyslů v tom článku nedává smysl a my bychom tu teď na to nemuseli reagovat…

 

5. Sázkovky vám nevyplatí bonus za registraci, ale chtějí aby sázející peníze protočil

Další z řady bullshitů, který v textu je. Autor článku zná asi jen Tipsport a další české shit sázkovky, které mají v pravidlech několikanásobné protočení bonusu. My u těchto sázkovek zpravidla nesázíme. Většina sázkovek, které u nás najdete protočení nemá vůbec, či nějaké menší přijatelné. U některých sázkovek tak bonusy skutečně protáčíme, ale to je spíše výjimka a nijak nám to nebrání na bonusu i přes protočení vydělat.

 

6. Do sázkovek se zvládnete lehce registrovat sami a nemusíte za to platit poplatek

To tak samozřejmě bylo vždy. U nás a ani nikde jinde (alespoň pokud víme) se za registraci a získání bonusu neplatí. Nám členové platí za know-know, naší zákaznickou podporu a detailní návody jak vydělat na sázkařské technice zvané matched betting. Nikoliv tedy za registraci u sázkovek. Je to mimochodem jeden z důvodů, proč nejsme v žádném affiliate programu sázkovek – nepropagujeme totiž žádnou konkrétní sázkovku, narozdíl od tiperů, ale sázkařskou techniku, kterou se dá vydělat na bonusech většiny sázkovek. Ať už jsou české či zahraniční.

 

7. Většina sázkovek nebude mít v ČR licenci a Winners Club skončí

Vojta (ano verifikace.com je náš starý známý Vojta) oprášil věšteckou kouli a jal se predikovat budoucnost sázkařského průmyslu v České republice. Pravdou je, že od ledna 2017 potřebují zahraniční sázkovky českou licenci. O tu v současné chvíli (22. leden 2017) již mají požádáno a čeká se na vyjádření ministerstva. Mimochodem podobná legislativa se chystá i na Slovensku. Zahraniční sázkovky tak v ČR i přes fenomenální predikce “odborníků” z verifikace.com budou. Bude jich spousta a přinesou celou nové bonusy na český trh. A i kdyby jich moc nebylo, tak nám je to jedno. Máme k dispozici desítky bonusů od evropských sázkovek, u kterých sázíme legálně pod zahraniční adresou. Winners Club tak rozhodně nekončí, v Čechách i na Slovensku nás to nejlepší teprve čeká a nově také rozjíždíme Winners Club Europe na všech ostatních evropských trzích.

 

Fenomén profesionálních tiperů a proč do prdele podobné služby na trhu stále existují

Nezkušenost a naivita na straně lidí, vychcanost na straně “profesionálních” tiperů. Pravdou bohužel je, že dokud bude snadné nachytat nezkušené nováčky na “zaručených tipech”, budou toho podvodníci využívat. A hlavní pomocník při klamání nováčků je právě web verifikace.com.

 

Tipy na sportovní utkání - oblíbený scam podvodníků

 

Sami jsme tu čest s žádnou z těchto služeb neměli. Nikdy by nás ani nenapadlo za něco podobného platit či pokoušet štěstí gamblingem, protože kdyby dlouhodobě tipování zápasů vycházelo – ať už sázkařům, či tiperským službám – sázkové kanceláře už by dávno zbankrotovaly. Sázkovky ale naopak tiperské služby milují – dodávají jim nové zákazníky za pár šupů, kteří u nich pak sází a o to jim jde.

K sázení jsme se poprvé dostali až s matched bettingem, což je sázkařská technika, která nám vynuluje riziko a garantuje zisk. Jde o podobnou techniku, kterou využívají například i velké hedgeové fondy na akciových burzách. Je totiž jedno co obchodujete – sázky na sport či akcie určité společnosti. Pokud je možné si svou sázku pojistit protisázkou a vydělat na tom, je možné tradeovat třeba i cenu pomerančů. Matched betting není gambling, není to bezmezná víra v to, že Ronaldo dá gól. Je to matematika.

Bohužel, díky tomu, že většina tiperských webů jsou podvodníci, kteří obrali spoustu Čechů a Slováků o peníze, i my narážíme na to, že si nás občas někdo zařadí do stejné škatulky jako tipery. Občas se někteří členové snaží najít pravdu o tiperech a ptají se nás. Párkrát jsme také na dotazy zareagovali. Zpravidla ihned se přižene smršť negativních komentářů a vlastní zkušenosti nešťastníků, kteří díky “profesionální sázkařům” přišli o peníze:

 

 

Ale nevěřte nám ani našim členům, udělejte si vlastní průzkum. Rychlé vyhledání tiperských stránek jako Vojtovo sázení, Verifikace nebo Hurvajztipy (btw vítěz nejdementnějšího názvu tiperské stránky za rok 2016) přineslo spoustu smíšených, ale ve směs negativních reakcí:

 


 

Samotné Vojtovo sázení je kapitola sama o sobě. Už jsme to tu na blogu rozebírali vícekrát a stačí chvíli hledat na Googlu a vyskočí pěkná řádka článků o kvalitě sázení od Vojtíška, která kredibilitě jeho webu verifikace.com zrovna moc nepřidá. Také jsme o tom mluvili v některých našich videích:

 

 

Shrnutí

Obecně se dá říci, že většina tiperských stránek není úplně legitimních a své výsledky upravují (i na “nezávislém” webu verifikace.com), aby dosáhly papírového zisku a lákaly další blázny, kteří jim za to budou platit. Samozřejmě, většina lidí to rychle prokoukne, tipy přestane odebírat a ti nejnasranější to pak řeší skupinami na Facebooku (například tady) a nejrůznějšími články, aby upozornili na podvodné praktiky těchto služeb. Věříme, že i v Čechách a na Slovensku působí poctivé tiperské služby, nicméně nejsme schopni je přesně identifikovat – obvykle totiž mají největší motivaci upozorňovat na nepoctivé služby právě jejich zklamaní odběratelé. Naopak ti, kteří mají tipy od poctivých služeb, se s tím zas tak často nechlubí. Jisté je však to, že Vojtovo sázení, verifikace.com, Hurvajztipy a desítky (ano, bohužel jich existuje tolik) podobných tiperských stránek jen své zákazníky oblbují a vydělávají na affiliate provizích od sázkovek. Velká obezřetnost je proto na místě.

Doufáme, že jsme se již tématu podvodných tiperských stránek věnovali dostatečně a už si nás s nimi jednou pro vždy přestanou lidé plést a spojovat. A až vás prohrávání či gambling jako takový (a ano, pokaždé když riskujete i pětikorunu, jde o gambling) přestanou bavit, přidejte se k tisícům členů Winners Clubu po celé Evropě, kteří nesází, ale vydělávají. 🙂

Adam

 

Komentáře