in

ŠKOLA SÁZENÍ: #9 Lekce – Affiliate stránky, tipařská fóra a tipeři

Asi nejkontroverznější součástí internetového sázení jsou affiliate stránky, různá tipařská fóra a samotní tipeři, jenž prodávají své názory na výsledky utkání, které se budou hrát.

 

Affiliate stránky:

Jedná se o stránky s přehledem nabídek sázkových kanceláří a s jejich srovnáním. Majitelé stránek jsou vždy spojeni se sázkovými kancelářemi a pokud prokliknete přes jejich odkaz na sázkovou kancelář, registrujete se a následně na ní vsadíte, tak oni za vás obdrží část zisku sázkové kanceláře.

Je to naprosto legitimní business, jelikož tyto srovnávače potřeba jsou a zjednodušují sázkařům práci. Avšak tyto stránky poskytují také informace pro začátečníky, kteří chtějí začít sázet na internetu (návody, jako jsou ty naše, ale tyto informace bývají často zkreslené tak, aby zvyšovali zisk webové stránce a nepřinášeli tak přesné informace sázkaři.

 

Tipařská fóra:

Najdete je přes internetové vyhledávače a na facebookových skupinách. Většinou se tam řeší tipy sázkařů, jak dopadnou určitá utkání nebo případně, u které sázkové kanceláře si ten či onen vsadil, protože má např. dobré kurzy nebo nemá manipulační poplatky.

Tak jako affiliate stránky, tak i tato fóra jsou spojena se sázkovými kancelářemi, které prostřednictvím reklamy se snaží nalákat sázkaře k tomu, aby si u nich vsadili. Některé sázkové kanceláře zachází dokonce tak daleko, že ta fóra dokonce provozují, avšak na první pohled to není zcela zřejmé. Tipsport a Fortuna jsou v tomhle experti 🙂

 

Tipeři prodávající svoje názory:

Šmahem lze říci, že to jsou všichni podvodníci. Při bližším pohledu mezi nimi najdeme několik, kteří se tváří jako sázkaři, kteří to myslí vážně a za svými tipy si stojí a může se jim i dařit (tj. více vydělávat než prodělávat).

Jsou ale mezi nimi i tací, kteří záměrně svoje tipy po skončení utkání přepisují, aby jejich úspěšnost byla vyšší a nalákali tak více sázkařů, kterým za několik tisíc budou prodávat své tipy.

Nejznámější takový případ je Vojtovo sázení, který takto přepisoval své výsledky, avšak komunita sázkařů si to nenechala líbit. Vojta se na pár měsíců odmlčel, ale v létě roku 2016 se vrací se stejnojmeným projektem zpět na scénu.

Dalšími pochybnými projekty jsou: Betcomando, Milionářem za rok (projekt Betcomanda), Verifikace.com (dříve Sázení s Miroslavem Krejčím), Petrovo sázení, Jardovo sázení a určitě po troše googlování narazíte i na další.

A prosíme, nepište nám a neptejte se nás, kteří tipeři jsou věrohodní a kteří ne. Nesouhlasíme s tím, co dělají.

 

Úvod: Proč to děláme?

#1 Lekce: Kurzové sázení a na co se dá sázet?

#2 Lekce: Jak se stanovují kurzy a jak se počítá výplata a zisk ze sázek?

#3 Lekce: Sázkové kanceláře

#4 Lekce: Sázení na pobočkách

#5 Lekce: Sázení přes internet

#6 Lekce: Co jsou live sázky?

#7 Lekce: Metody vkladů a výběrů na sázkařské účty

#8 Lekce: Podmínky sázkových kanceláří

#9 Lekce: Affiliate stránky, tipeři a tipařská fóra

#10 Lekce: Dá se vydělávat sázením na živobytí?

#11 Lekce: Typy bonusů sázkových kanceláří

#12 Lekce: Sure Bets

#13 Lekce: Matched Betting – sázení bez rizika

 

Komentáře