in

ŠKOLA SÁZENÍ: #5 Lekce – Sázení přes internet

Sázení přes internet v přímém srovnání s kamennými pobočkami jasně vede. Zisk je vyšší, je to pohodlnější a žere to méně času.

Sázení přes internet dovoluje sázkaři si rychle vybrat mezi nabídkami sázkových kanceláří. Může si například zjistit, která sázková kancelář poskytuje nejvyšší kurz na vybraný výsledek události nebo která sázková kancelář mu dá nejlepší bonus.

Stačí se pak registrovat, potvrdit si u sázkové kanceláře svou identitu a obvykle i adresu, vložit peníze na svůj hráčský účet (ať už platební kartou, bankovním převodem, internetovou peněženkou nebo v České republice stále lze vložit peníze na pobočce) a poté si vsadit. Takto vypadá klasické sázení na internetu a sázkař musí počítat i s rizikem, že o svůj vklad příjde. Nezapomeňte, že ten, kdo nastavuje výši kurzu je vždy sázkovká kancelář a tak pravděpodobnost výhry bude vždy nakloněna jim, než sázkaři.

Zároveň je potřeba mít na paměti, že právě zvýšení pohodlnosti vede k závislostem na gamblingu a pak všem potížím s tím spojeným. Pokud by vás tato problematika více zajímala, tak můžeme doporučit rozhovor s vedoucím Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti na DVTV.

Revoluční metodou sázení přes internet je Matched Betting. Sázkař eliminuje riziko ztráty svého vkladu a sázkou na všechny výsledky toho samého utkání na dvou portálech současně a následného vybrání bonusu od sázkové kanceláře, je schopen vždy na sázkách vydělat. Více naleznete v 13 lekci.

 

Úvod: Proč to děláme?

#1 Lekce: Kurzové sázení a na co se dá sázet?

#2 Lekce: Jak se stanovují kurzy a jak se počítá výplata a zisk ze sázek?

#3 Lekce: Sázkové kanceláře

#4 Lekce: Sázení na pobočkách

#5 Lekce: Sázení přes internet

#6 Lekce: Co jsou live sázky?

#7 Lekce: Metody vkladů a výběrů na sázkařské účty

#8 Lekce: Podmínky sázkových kanceláří

#9 Lekce: Affiliate stránky, tipeři a tipařská fóra

#10 Lekce: Dá se vydělávat sázením na živobytí?

#11 Lekce: Typy bonusů sázkových kanceláří

#12 Lekce: Sure Bets

#13 Lekce: Matched Betting – sázení bez rizika

 

Komentáře