in

ŠKOLA SÁZENÍ: #3 Lekce – Kdo jsou sázkové kanceláře a jak se jednou stát?

Sázkové kanceláře jsou tu od toho, aby sázkařům poskytly kurzy k událostem, na které si chtějí sázkaři vsadit. V teorii platí, že čím lepší kurzy bude sázkovka nabízet, tím více přiláká sázkařů, kteří si u ní budou chtít vsadit.

To ale úplně neplatí. Záleží také na tom, jak tu službu poskytují svým zákazníkům a zda všichni sázkaři mají přístup v rámci jednoho prostoru ke všem sázkovým kancelářím (nemají). To je také důvod, proč stále v roce 2015 čeští sázkaří sází u sázkových kanceláří jako jsou Tipsport, Fortuna, Chance, atd a jejich pozornost se neubírá k zahraničním sázkovkám, kde ta konkurence je mnohem větší. Z této konkurence pak plyne, že sázkové kanceláře se doslova předhání, která nabídne výhodnější kurzy nebo uvítací bonusy, kterými získají další ovečku :-).

 

Jinak je to ale business jako každý jiný…

Sázkové kanceláře to nedělají kvůli tomu, aby šířily po světě dobro. Dělají to kvůli zisku a aby tento zisk utrpěly, musí nabízet takové kurzy na sportovní události, aby vydělaly a to bez ohledu na to, jak ta událost vlastně dopadne (btw. tomuhle se říká balancování booku).

 

Jak se stát sázkovou kanceláří?

Všichni, co někdy dělali matched betting, tak už nejspíš tuší odpověď… Sázkař se může stát sázkovou kanceláří, pokud vsadí na sázkové burze (exchange portálu). Sázkař nabídne kurz na určitý výsledek utkání a pokud jiný sázkař sázku příjme, stane se z něj na moment sázková kancelář. Pokud vyhraje, získává finanční vklad sázkaře, jenž sázkaře příjmul. Pokud ne, musí sázkaře vyplatit – kurz x sázka.

 

Úvod: Proč to děláme?

#1 Lekce: Kurzové sázení a na co se dá sázet?

#2 Lekce: Jak se stanovují kurzy a jak se počítá výplata a zisk ze sázek?

#3 Lekce: Sázkové kanceláře

#4 Lekce: Sázení na pobočkách

#5 Lekce: Sázení přes internet

#6 Lekce: Co jsou live sázky?

#7 Lekce: Metody vkladů a výběrů na sázkařské účty

#8 Lekce: Podmínky sázkových kanceláří

#9 Lekce: Affiliate stránky, tipeři a tipařská fóra

#10 Lekce: Dá se vydělávat sázením na živobytí?

#11 Lekce: Typy bonusů sázkových kanceláří

#12 Lekce: Sure Bets

#13 Lekce: Matched Betting – sázení bez rizika

 

Komentáře