in

ŠKOLA SÁZENÍ: #13 Lekce – Matched Betting

Matched Betting je rozhodně královskou disciplínou sázení na internetu a ještě ani v roce 2015 ji nebylo dost dobře možné provozovat v České a Slovenské republice, přestože ve Velké Británii je tato metoda známá přes 10 let. Jedná se do jisté míry o podobnou techniku, jakou jsou Sure Bets, avšak zisk ze sázek je mnohonásobně vyšší.

Sázkař vsadí na všechny výsledky sportovní události na dvou různých portálech (na sázkové kanceláři a na exchange portálu) současně. Tedy, aby měl pokryto, že vyhraje tým A a zároveň, aby měl pokryto, že tým A nevyhraje (vyhraje tým B nebo zápas skončí remízou). Sázkař v tomto kole udělá malou “kvalifikační” ztrátu a získá tak možnost využít bonus od sázkové kanceláře.

Provede pak sázku stejným způsobem, ale tentokrát na sázce vydělá, protože již sází za peníze sázkové kanceláře a ne za svoje. Výše zisku se pak pohybuje obvykle od 70 – 80 % výše bonusu od sázkové kanceláře.

Sázkař tedy nevydělává na rozdílech kurzů, ale vydělává na bonusech od sázkových kanceláří. Čím více vybratelných bonusů je k dispozici, tím vyšší mohou být měsíční zisky. Čím více účtů sázkař má, tím více bonusů může obdržet a tím více si může vydělat.

K tomu, aby sázkař mohl provozovat matched betting nepotřebuje vědět nic o sportu, ale o podmínkách bonusů a vědět, jestli je bonus použitelný nebo ne. Dále by měl vědět, jak vypočíst sázky a jaký bude jeho zisk.

V České a Slovenské republice se tomu věnuje komunita Winners Club, kde je možné se dovednosti zdarma naučit na dvou úvítacích bonusech dvou sázkových kanceláří. K dalším nabídkám má přístup při zakoupení měsíčního členství ve Winners Clubu za 400 Kč měsíčně. Člen pak má přístup k desítkám podrobným návodům k nabídkám sázkových kanceláří a možnosti vydělat si 45 000 Kč pouze na uvítacích bonusech a měsíčně další desetitisíce na reload bonusech.

Úvod: Proč to děláme?

#1 Lekce: Kurzové sázení a na co se dá sázet?

#2 Lekce: Jak se stanovují kurzy a jak se počítá výplata a zisk ze sázek?

#3 Lekce: Sázkové kanceláře

#4 Lekce: Sázení na pobočkách

#5 Lekce: Sázení přes internet

#6 Lekce: Co jsou live sázky?

#7 Lekce: Metody vkladů a výběrů na sázkařské účty

#8 Lekce: Podmínky sázkových kanceláří

#9 Lekce: Affiliate stránky, tipeři a tipařská fóra

#10 Lekce: Dá se vydělávat sázením na živobytí?

#11 Lekce: Typy bonusů sázkových kanceláří

#12 Lekce: Sure Bets

#13 Lekce: Matched Betting – sázení bez rizika

 

Komentáře