in

ŠKOLA SÁZENÍ: #10 Lekce – Dá se sázením vydělávat?

Určitě to nejde vyloučit, ale bude záležet hodně na štěstí a podaří se to jen zlomku sázkařů. Většinou nebudete mít štěstí, nevsadíte dostatečný počet zápasů, aby value betting opravdu fungoval nebo se tomu prostě nebudete věnovat. Pravděpodobnost je proti vám.

Kecy o tom, že kurzové sázení lze brát jako investici a nejdříve musíte investovat do sebe úplně přeskočte. Můžete hráče studovat, můžete analyzovat, jakou zrovna mají formu, zda povrch na kterém hrají je jejich oblíbený. Nakonec stejně skončíte tak, že budete procházet bulvární deníky a zjišťovat, jaký tenista má jakou přítelkyni a jaký to má vliv na jeho formu. Pak vsadíte a prohrajete.

Fóra hovoří o tom, že byste měli sázet strukturovaně a nechodit do většího rizika, než si můžete dovolit a když prohrajete, tak vás to nesmí nasrat. S tím by se dalo souhlasit. S čím už se souhlasit nedá je, že byste se měli dát všanc tiperům a jejich placeným tipům. Akorát tak přenesete to rozhodnutí na někoho jiného a ještě budete muset na to členství si vydělat…

 

Na živobytí se dá vydělat Sure Betama a Matched Bettingem:

Naštěstí existuje alternativa ke klasickému sázení. Jde o Sure Bety a Matched Betting, o kterých si podrobně můžete něco zjistit v Lekci 12 a 13. Ve zkratce se ale jedná o metody sázení, u kterých je vám jedno, jak zápas dopadne, protože vy na něm vyděláte ať už tým A vyhraje nebo prohraje. Ať už na rozdílu v kurzech nebo kvůli tomu, že jste na to dostali bonus, který bez rizika vyberete.

Chcete-li se tedy živit sázením, dělejte to chytře. Nekupujte si žádné tipy. Nesázejte klasickým způsobem, protože pravděpodobnost je proti vám a radši sázejte bezrizikovými technikami, které vám zaručí to, že peníze neztratíte, ale naopak je budete zhodnocovat. A tím nemyslíme o žádné drobné, ale klidně o desetitisíce 🙂

 

Úvod: Proč to děláme?

#1 Lekce: Kurzové sázení a na co se dá sázet?

#2 Lekce: Jak se stanovují kurzy a jak se počítá výplata a zisk ze sázek?

#3 Lekce: Sázkové kanceláře

#4 Lekce: Sázení na pobočkách

#5 Lekce: Sázení přes internet

#6 Lekce: Co jsou live sázky?

#7 Lekce: Metody vkladů a výběrů na sázkařské účty

#8 Lekce: Podmínky sázkových kanceláří

#9 Lekce: Affiliate stránky, tipeři a tipařská fóra

#10 Lekce: Dá se vydělávat sázením na živobytí?

#11 Lekce: Typy bonusů sázkových kanceláří

#12 Lekce: Sure Bets

#13 Lekce: Matched Betting – sázení bez rizika

 

Komentáře