in

Proč jsme spustili Winners Club?

Většina návštěvníků naší webové stránky nebo naší stránky na Facebooku je zpočátku skeptická k tomu, co děláme. A ani se nedivíme, jelikož z každého koutu internetu, televize a médií na nás někdo křičí, že nám právě on pomůže ušetřit peníze nebo je vydělat a že právě ta jeho technika je tou nejzaručenější technikou. Všechno to jsou podvody, které z lidí tahají akorát peníze a přesně tohle nás sralo…

Proto jsme (Adam, Ondra a Tomáš) spustili v září 2015 stránku jménem Winners Club, která se bude zabývat matched bettingem, sázením bez rizika. Už nás nebavilo koukat na to, jak lidé vyhazují peníze oknem tipováním výsledků, které nikdy nevyjdou nebo sázením Sportky, která taky nikdy nevyjde. Prostě milionáři díky Sportce nebudete, smiřte se s tím…

 

JEDEN CÍL

Winners Club jsme spustili jako komunitu lidí, kteří si budou vydělávat peníze využíváním bonusů od sázkových kanceláří a budou tyto nabídky spolu sdílet (ne žádné pitomé tipy na výsledky utkání, ale jak bez rizika vydělat na bonusu od sázkovky, ať už zápas skončí jakkoliv).

“Winners Club jsme nespouštěli kvůli tomu, abychom my na tom vydělali, ale aby naši členové na tom vydělali. A to každý měsíc, dlouhodobě, odkudkoliv a hlavně bez rizika ztráty.”

Chceme, aby ho naši členové využívali aspoň několikrát do týdne a to tak, že s nimi budeme sdílet jen ty vhodné a dobré nabídky sázkovek, na kterých umíme vydělat.

 

JAK TO CELÉ ZAČALO? 

První s tim přišel Adam. Kdysi dávno se progooglil k Matched Bettingu a jak si s tím vydělávají studenti v Anglii. Pročetl pár diskuzních fór, napsal si s pár lidma a během několika dní s tím také začal a začal pomalu sepisovat návody, které dnes můžete vidět na webu.

Byl duben 2015 a Adam mi poprvé řekl o Matched Bettingu a o tom, jak si tím vydělávají desítky tisíc lidí v Anglii. Nápad skvělý, ale asi jako všichni ostatní, trochu jsem se toho bál. Uběhl měsíc a už to generovalo první zisky a ukazovalo se, že to rozhodně není špatný nápad, jak si bokem vydělat slušné peníze” (Ondra)

Celé léto 2015 jsme sepisovali společně návody, učili se procesovat peníze mezi Anglií a Českou republikou, zjišťovali co nám ještě projde u sázkovek a co už je za hranou uskutečnitelnosti a řešili, na kolik si vlastně náš budoucí člen bude schopen měsíčně přijít.

 

19. září 2015 – den D

Na web přišel nový projekt Winners Club, kterým chceme zlikvidovat klasické sázení na internetu a všechny internetové podvodníčky, kteří tahají z lidí peníze (viz. Vojtovo sázení).

 

A co se dělo dál?

Nic. Nikoho ze začátku vůbec nezajímalo. Všichni si mysleli, že jsme další podvodníci v řadě a většina feedbacků, jenž jsme dostávali od přátel byla, že se na to máme vykašlat a máme dělat něco pořádného. Ideálně přestat úplně podnikat a nechat se jít někam zaměstnat.

 

A pak?

Zhruba ze začátku října 2015 se už našlo pár lidí, kteří tomu věnovali chvíli svého času. Přečetli si návod na webu, udělali zdarma dostupné nabídky a napsali nám na Facebook Chatu nebo do mailu, co a jak dál a jestli když se stanou členy, jestli je těch nabídek více. Díky nim jsme to nezabalili hned ze začátku a naopak se tomu začínáme více a více věnovat.

 

A teď?

Rozšiřujeme náš tým o lidi, kteří na Facebooku a webovém chatu radí, jak dělat jednotlivé nabídky. V současnosti je nás 5 až 7 a absolutně to nestačí. Zároveň hledáme nové kanceláře v centru Prahy, jelikož do našich obýváků se už prostě nevejdeme.

Webovou stránku postupně doděláváme a přidáváme návody na další techniky. Brzy bude konečně hotový web(skoro tři čtvrtě roku od spuštění) a my začneme přidávat videa a chceme udělat to naše fórum a komunikaci na hlavní Facebook stránce trochu interaktivnější. V létě bychom chtěli přejít na druhou fázi a spustit projekt zvaný Winners Club Fortune.

 

Má Winners Club vůbec nějakou vizi? 

Dělat něco, abychom si jen vydělali peníze, není něco, co by nás extra zajímalo. Chceme dát lidem tu možnost seknout s prací, která je nebaví a věnovat se něčemu, co je naopak baví. Chceme, aby už nemuseli řešit, z čeho zaplatí příští nájem nebo splátku hypotéky a zda si mohou nebo nemohou něco dovolit.

Samozřejmostí, že i my se tím chceme a budeme živit. Myslíme si a pevně věříme v to, že Matched Betting tu bude mít díky Winners Clubu pevné kořeny a že vytvoříme silnou a hlavně velkou komunitu lidí, kteří se tomu budou chtít věnovat.

Kluci z Winners Clubu

 

Komentáře