in

Přehled celkových zisků v roce 2018

Ahoj komunito WC,

sice už se blíží konec měsíce ledna, ale to není důvodem neohlédnout se ještě po roce 2018 a podívat se na to, jak se nám jako matched betterům dařilo!

V první polovině sezóny – chápej leden až květen – jsme se naplno opřeli do akumulátorů a pod vedením Michala jsme si v tomto období mohli přijít jen na akumulátorech na £800 na jeden účet. Využívali jsme hlavně sázkovky William Hill a částečně taky Ladbrokes.

Price boosty, pokud se nima skamarádíme, jsou naším nejlepším trikem v rukávu! Jednoduché počty v kalkulačce, rychlost, okamžitý profit! V případě, že jsme byli pozorní a poctivě jsme využívali denních boostů na William Hillu, SkyBetu a příležitostně také jinde, šlo bez velkého usilí dosáhnout na částky převyšující hranici £300 na jeden účet měsíčně. Nádhera? Stopro.

První velká událost vypukla v březnu – svatý grál celé MB komunity Cheltenham Festival. Tyto dostihy každoročně patří mezi bonusy nejnapráskanější a tím pádem i nejvýdělečnější akce roku! Syky, který je naprosto běžným, spíše podprůměrným, matched betterem si jen během Cheltenhamu vydělal £400 na jeden účet za 4 odpoledne, a to je potřeba říct, že neměl velký kapitál a nevyšla mu ani jedna Each Way sázka.

Velkou radost nám celý rok dělala sázkovka Bet365, která nás pravidelně zásobovala £50 free bety. Dostávali jsme je především na Ligu Mistrůkoňské dostihy, El Clasico, anglickou Premier League Mistrovství Světa ve fotbale. Za celý rok jsme jich mohli dostat kolem 30? £1500 na jeden účet s díky přijímáme!

MS ve fotbale byla další bonusová pohádka. Celý turnaj se všechny sázkovky předháněly v tom, kdo nabídne nejlepší bonusy. Kromě tradičních reloadů a price boostů jsme mohli využít také dlouhodobých bonusů. Ti, kdo vsadili na Francii nebo Harryho Kane si přišli na zajímavé bonusové částky.

Když se na konci srpna opět naplno rozjely domácí fotbalové soutěže, očekávali jsme návrat bonusů na akumulátory. Namísto toho ale na scénu přišly 2up bonusy. Adaptace nám chvilku trvala, ale není nic, s čím bychom si neporadili. Záleží na štěstíčku, ale zisky z jedné sázky se mohou pohybovat v řádech stovek liber. Aby toho nebylo málo, tak nám sázkovky začaly nabízet bonusy na stejném principu na americký fotbal. Radost sama.

Suma sumárum, rok 2018 můžeme odškrtnout jako další velmi povedený rok z pohledu Matched Bettingu!

Těší nás, že jste s námi, a budeme se pro vás snažit připravovat nové návody, abychom toho v roce 2019 společně vydělali ještě daleko víc!

Kluci z WC!

 

Komentáře