in

Přehled celkových zisků v březnu a dubnu 2019

Čau Winnersáci,

sice jsme měli měsíc pauzičku, ale protože se řídíme heslem lepší pozdě nežli nikdy, tak vám přinášíme celkový přehled zisků za březen a duben!

Oba dva měsíce patřili – *famfára, protože to je velký překvapení* – fotbalu a koníkům. Zatímco v březnu se hrál Cheltenham a běhalo se osmifinále Ligy Mistrů (or vice versa), tak v dubnu jsme mohli sázet na Grand National a čtvrtfinále Ligy Mistrů.

V řeči čísel to znamená 3-4x £50 free bety od oblíbený sázkovky bet365 na fotbal a další 4 £50 free bety na dostihy během Cheltenhamu. Zatím největší free bet roku 2019 nám přistál na Grand National – £125.

Skybet nás během Cheltenhamu potěšil supereasy nabídkou na £20, a to hned 4x. K tomu přidali ještě pravidelný víkendový prajsbůsty a z toho máme vždycky radost. PaddyPower nedává velký bonusy, ale za to jich bylo hodně. Chtělo to trochu štěstí, ale dalo se jich trefit kolem 10-15.

Hitem posledních 2 měsíců je Golden Goal od William Hillu. Při kadenci cca jednoho za týden jsme si díky nim mohli přijít až na nějakých £300-400.

Sumasumárum jsme na jeden účet – při troše štěstí při refundech z Paddy a WH – mohli udělat až £1400. K tomu ještě každý individuálně můžeme přidat trefený 2upy a soukromé bonusové nabídky do mailu. Za nás moc dobrý!

Doufáme, že jste toho zvládli udělat co nejvíc! Fotbalová sezóna se pomalu blíží ke konci, takže se pořádně opřete do května, ať si můžete v klídku užít matched bettingové prázdniny v červnu a červenci! 🙂

Syky

 

Komentáře