in

Nové akumulátory na Winners Clubu

Jak už jsme zmínili, tak se k nám nově přidal Michal (nejlepší akumulátorník v Československu). A právě ten přišel s tím, že bychom mohli překopat způsob, jakým akumulátory děláme. Prej je strašnej… 🙄

Má pravdu. Jde to rozhodně dělat lépe.

Chystáme Platinum Plus, jenž má obsahovat nový software zvaný ACCA, který celý proces umisťování akumulátorů má usnadnit. Ale dokud nebude venku, rozhodli jsme se udělat několik menších změn, které vám jistě práci s akumulátory usnadní.

Namísto toho, abyste si museli vkládat akumulátory ručně do kalkulačky a dopočítávat, tak vám je tam budeme vkládat my. Včetně kurzů, které si pak stačí u sázkovek a exchange portálů zkontrolovat. Pokud vše souhlasí, stačí je umístit.

Tyto varianty akumulátorů najdete už u nás na webu v sekci Akumulátory. My je ukládáme do naší složky na Dropboxu. Nainstalujete si tuto aplikaci, budou vám chodit notifikace o tom, že jsme tam vložili novou předvyplněnou variantu a budete-li mít vše po ruce, můžete akumulátor ihned umístit.

Navíc doporučujeme si zapnout notifikace na příspěvek na fóru, kde Michal pravidelně informuje o nových variantách akumulátorů. Takhle vám pak nic neuteče a máte možnost vydělat více!

 

Ano, jde to ještě rychleji

Když jsme se poptávali členů, tak pro některé z nich je tato varianta nejrychlejší. Jiným se naopak zdá zase pomalá. Proto jsme se před časem rozhodli, že si vytvoříme vlastní webovou kalkulačku, která bude umět to samé, jako naše excelová tabulka. Po několika měsíci práce nám však projekt vybouchl pod rukama a museli jsme se pustit znovu do práce.

Tentokrát ale s důvěryhodnějším a lepší “ajťákem”.

Práce se daří lépe. V průběhu nám dal dohromady nový kurzovník a nové akumulátory se taky blíží do finále.

Narozdíl od první verze jsme ale přidali dvě skvělé featury:

1 Feed kurzů sázkovek a exchange portálu

2 Možnost sdílení akumulátoru s dalším Platinum Plus členem

3 Lay All at Start metoda výpočtu akumulátoru (Tomášova nejoblíbenější, protože to jednou vsadí a pak se už o to nestará).

Kluci z Winners Club

 

Komentáře