in ,

Cheltenham 2019

Winnersáci,

blíží se ta matched bettingem nejnašlapanější událost roku – Cheltenham Festival – a proto jsme se rozhodli sepsat už v předstihu, jak vydělat na tomhle velkým dostihu (další rýmy nečekejte…).

Cheltenham Festival se tento rok bude konat od 12. do 15. března.

Úterý 12. března: Champion Day
Středa 13. března: Ladies Day
Čtvrtek 14. března: St. Patricks Thursday
Pátek 15. března: Gold Cup Day

Tradičně se jedná o tu vůbec nejvýdělečnější událost roku, co se matched bettingu týče. Sobota 16. března sice už nepatří přímo do Cheltenham Festivalu, ale můžeme se opět v klidu vrátit k sobotní rutině – fotbalu a ITV dostihům – a dovršit tak velmi bohatý MB týden.

Pro nás se prakticky nic nemění. Bonusy nebudou těžší, naopak budou lehčí a využitelnější. Především jich bude ranec. Kromě refundů a reloadů se můžeme těšit hlavně na Price Boosty, protože s těmi se opravdu roztrhne pytel.

My uděláme všechno proto, abyste měli k dispozici všechny návody vždy včas. Zároveň doporučujeme být aktivní v našem Platinum Fóru na Facebooku, kde se budeme navzájem upozorňovat na vhodné kurzy a Price Boosty.

Většina sázkovek také dočasně vylepšuje své welcome nabídky, takže pokud se právě prokousáváte levelem 3 tak jedině dobře!

PS: začněte připravovat budget jak na sázkovky a exchange, tak také extra zásobu na kartě!

Komentáře