in ,

Zápas podzimu je tady! Česká repre bojuje o EURO20

Čau holky i kluci,

je to tady! Dnes večer čeká českou fotbalovou reprezentaci klíčový zápas v boji o EURO20!

Do Doosan Areny v Plzni přijedou reprezentanti Kosova, kteří na český tým v tabulce skupiny “A” ztrácí pouze 1 bod. Hraje se tedy o všechno. Případné vítězství našeho týmu bude znamenat postup, remíza by měla stačit, ale prohra by mohla být “kudlou do zad” českých postupových nadějí.

Při prvním vzájemném zápase, hraném v září, se český tým brzy ujal vedení zásluhou přesné rány Patrika Schicka. Bohužel, Kosované záhy vyrovnali a ve druhém poločase rozhodli o svém vítězství.

Vypadalo to tedy tak, že Česku cíl v podobě postupu na EURO začal proklouzávat mezi prsty …

Jenže český lev se nevzdává bez boje a doma si v úžasném zápase poradil s favorizovanými Three Lions – reprezentanty Anglie (semifinalisty loňského MS v Rusku).

Dnešní zápas proti Kosovu je pro oba týmy předposledním zápasem kvalifikace. V posledních zápasech se Česko představí v nových “lipových” dresech na půdě Bulharska a Kosovo doma přivítá Anglii.

Bylo by super, kdyby si čeští hráči zajistili postup už dnes a nemuseli se tak spoléhat na to, že Anglie vyhraje v Kosovu, a to i z toho důvodu, že Anglie si v případě vlastního vítězství nad Černou Horou a českého zaváhání s Kosovem s předstihem zajistí první místo v tabulce.

Hodně zdaru českému týmu a pevné nervy všem fandům jak na stadionu tak doma u telky!

 

Kluci z Winners Clubu

Komentáře