in

Brocast #38 – Jan Palička a Hitler jsou SSpět. Konspirační speciál č. 2

Jak asi víte, tak jsme nedávno spustili vlastní podcast – Brocast. Věříme, že se vám podcast bude líbit a budeme moc rádi, když budete sledovat naše kanály na YouTube, iTunes a Spotify. Naše pozvání přijal náš kamarád Honza Palička, abychom navázali na na konspirační speciál č. 1.

 

Rozhovor s Honzou Paličkou o kospiračních teoriích okolo osoby Adolfa Hitlera v podcastu #38

Říká se, že smrt chodí po třech. Jestli je to pravda nevíme, nicméně k nám již potřetí zavítal její pozemský pobočník Honza Palička se svým typickým smrtícím humorem, takže na poslech se doporučujeme nadopovat třeba odvarem z hlohu, který by údajně měl mít povzbudivý efekt na srdeční činnost, případně před spuštěním záznamu vykonat modlitbu ke svatému Janu z Boha, zakladateli řádu Milosrdných bratří (neplést s řádem Silomrdných bratří) a patronu a božímu přímluvci kardiaků. A když už jsme u toho, tohle je vzhledem k rozsáhlému obrazovému doprovodu jedna z těch epizod, které se vyplatí spíše sledovat než poslouchat, protože když nic jiného, poškodí to tak současně více smyslů.

Začneme pěkně z ostra prošetřením okolností toho, zda a jak Jeffrey Epstein (ne)spáchal sebevraždu, což už jsme nakousli v předchozím konspiračním speciálu a pak si detailně rozebereme největší českou konspiraci v podobě Vesmírných lidí, s nimiž údajně komunikuje inženýr Ivo Aštar Benda, se kterým jsme pro změnu zcela prokazatelně komunikovali my a zanechalo to v nás takových poznatků, že se o ně nejde nepodělit. Už tohle samotné je výživnější než případná 42 kilometrů velká tatranka, kterou připomíná mateřská loď Aštara Šerana, ale to nejzásadnější teprve přijde.

Protože v minulém konspiračním speciálu jsme usoudili, že běžná stopáž na probrání konspiračních teorií týkajících se Adolfa Hitlera nestačí, věnovali jsme jim vlastní Hitler speciál. Takže totální probádání toho jak mohl Hitler uprchnout z berlínského bunkru a kde všude mohl dožít i to, jak vůbec mohl vzniknout, jak to bylo s nacistickou fascinací mytologií a mysticismem, včetně pozoruhodné české stopy a nakousneme i fascinující téma drogové závislosti vrcholných představitelů Třetí říše.

Nasaďte si Lederhosen, případně pokud jste souzeni u Norimberského tribunálu oprátku kolem krku, klikněte na tlačítko play (to je to ve tvaru iluminátského božího oka) a nechte sebou prostupovat pravdu.

Informace o podcastu najdete zde: Brocast.cz
Sledujte náš kanál na YouTube
Sledujte nás na Apple Podcasts
Sledujte nás na Spotify

Kluci z WC