in

Brocast #32 – Lukáš Hejlík

Jak asi víte, tak jsme nedávno spustili vlastní podcast – Brocast. Věříme, že se vám podcast bude líbit a budeme moc rádi, když budete sledovat naše kanály na YouTube, iTunes a Spotify. Do podcastu k nám zavítal herec, gastronaut a kartograf – Lukáš Hejlík.

 

Rozhovor s Lukáše Hejlíkem o životě herce, divadelních představení Listování a Gastromapě v podcastu #32

Naše pozvání přijal bývalý prezident módní značky KM styl – Tomáš Meduna, aby nám pověděl, které barvy se budou příští rok nosit. Ba ne… Pokud pod vlivem čehokoliv nesledujete seriál Ošklivka Katka, tak Tomáše Medunu neznáte. Koho ale určitě budete znát je herec, který tuto postavu ztvárnil. Moderátor, influencer, kartograf a nově i podcaster – Lukáš Hejlík.

Lukáš se věnuje tolika věcem, že ani nemá smysl je tu všechny vypisovat, protože příští týden přidá další tři. A tak jsme byli rádi, že se nám ho podařilo urvat aspoň na kratší rozhovor, abychom si mohli popovídat o gastru a gastromapě, bio-životě herce, sociálních sítích a vůbec to bylo takové milé povídání o všem možném. Na závěr nám Lukáš samozřejmě poradil kam si máme dojít na dobré jídlo a pití.

Informace o podcastu najdete zde: Brocast.cz
Sledujte náš kanál na YouTube
Sledujte nás na Apple Podcasts
Sledujte nás na Spotify

Kluci z WC