in

Brocast #21 – Rudolf Havlík

Jak asi víte, tak jsme nedávno spustili vlastní podcast – Brocast. Věříme, že se vám podcast bude líbit a budeme moc rádi, když budete sledovat naše kanály na YouTube, iTunes a Spotify. Do podcastu k nám zavítal režisér, scénárista, dokumentarista a príma debil – Rudolf Havlík.

 

Rozhovor s Rudolfem Havlíkem v podcastu #21

Dlouho jsme si lámali hlavu, jak představit našeho dalšího hosta. ⁣⁣
⁣⁣
Nechtěli jsme totiž jen sepsat výčet jeho aktivit, tagnout ho na facebooku, rozhovor si odfajfkovat jako “splněno” a jít příští týden točit další. Ne, když jde o člověka, který prostřednictvím svých blogů o cestování a podnikání v Asii významně ovlivnil Tomášův pohled na svět. V tomhle případě se to prostě nehodí… ⁣⁣
⁣⁣
A tak jsme znovuposlouchali náš společný rozhovor. Psali a psali. Přepisovali a přepisovali. A nakonec to všechno smazali, protože to není ten popisek k podcastu na čem záleží, ale co si ze společné konverzace vezmeme. Tohle je jeden z těch rozhovorů, bez kterých se v životě už prostě neobejdeme… ⁣⁣
⁣⁣
Naším hostem byl režisér, scénárista, dokumentarista a prima debil – Rudolf Havlík. Bavili jsme se o psaní, cestování a podnikání v Asii, filmech, výpravném dokumentu Na vlastní nohy, politice a demonstracích v Praze a Hong Kongu. ⁣⁣
⁣⁣
Rozhovor najdete na YouTubu a tam, kde posloucháte podcasty.⁣

Informace o podcastu najdete zde: Brocast.cz
Sledujte náš kanál na YouTube
Sledujte nás na Apple Podcasts
Sledujte nás na Spotify

Kluci z WC