in

Aktuálně na Winners Clubu 12/2017

Čaute kluci a holky,

minulý měsíc jsme prvně napsali jakýsi update toho, co se zrovna v naší komunitě děje a protože to mělo docela úspěch, řekli jsme si, že to napíšeme znovu. A to kvůli tomu, že jsme se oproti dalšímu měsíci opět někam posunuli.

 

Hvězdný draft byl opravdu hvězdný!

Michal (hlavní akumulátorník Winners Clubu) se u nás rychle zorientoval a jen za minulý měsíc napostoval do skupiny akumulátory se ziskem £300 per účet. Když se staráte o více účtů, je to pak jinačí zábava 🙂

Viděli jsme v komunitě, že tenhle čerstvý vítr dost pomohl a zlomili jsme tak o pár lidí navíc k tomu, aby se akumulátorům věnovalo.

Díky za to! Budeme se snažit Michalovi nepřekážet a doufáme, že se kouknete i na prosincový přehled 🙂

Přehled zisků z akumulátorů za listopad 2017.

 

Vánoční kokeš

Na přelomu listopadu a prosince jsme zveřejnili novou reklamu s názvem Vánoční kokeš. Jako vždycky si v ní zahrál jeden z našich Ondřejů – ten nejvtipnější! Video mělo nadprůměrně hodně sdílení (slovy šest), ale docela pěknou kupu lajků 78 a 2 hejterský komentáře… Success!

Kliknutím na Ondru se vám spustí video.

Kdyby vás zajímalo, jak se taková deb*lní reklama natáčí, napsali jsme k tomu i něco na blog.

 

Kurzovník pokročil

Pokud jste koukali na náš listopadový post, tak podle vizuálu kurzovníku se vám může zdát, že jsme nepokročili.

V designu možná ne, ale množství feedů ano. Přidali jsme totiž pár sázkovek a kurzovník i pod náporem by měl vydržet. Pořád testujeme, ale vypadá to s ním dobře. O jeho vývoj se teď stará Palda a ten se rozhodně nebojí psát našemu ukrajinskému protějšku i ve 3 ráno!

 

 

Úprava levelu 2

Adam minulý týden proscrolloval levelem 2 a návody na přechod do třetího levelu. S čistou hlavou to pak celé upravil a zjednodušil. A dost to pomohlo!

Návod byl už poměrně robustní a členové ho snad ani nedočítali (podle dotazů na našem live chatu). Přidali jsme pak ještě vysvětlující video, kde Ondra (ten nejvtipnější z nás) sumarizuje návod do pár vět. Celou sekci přechodu do dalšího levelu jsme posunuli nahoru, aby členové s tímto přechodem začali co nejdříve.

Hypotéza byla taková, že pokud to bude nahoře, tak členové přejdou do dalšího levelu dříve a že pokud to zjednodušíme, tak nám ubydou dotazy na live chatu na toto téma, protože to členové dočtou. Uvidíme příští měsíc…

 

Nové sázkovky do levelu 2!

A teď ta nejlepší nová informace. Betstars po roce získal licenci na provozování kursových sázek v České republice. A my se už nemůžeme dočkat toho, až nabídne nějaký ten pěkný bonus. Sázkovku pak umístíme tam, kam si myslíme, že patří. Do druhého levelu.

Zároveň jsme na přelomu listopadu a prosince otestovali ještě jednu sázkovku, kterou jsme dali do levelu 2. Na tomto bonusu lze vydělat €80 a je bezvadným propojením levelu 2 a dlouhodobého vydělávání, protože free bet se sází jako akumulátor.

Druhý den, co jsme dali na web návod, sázkovka změnila podmínky jeho udělení a tak je bonus dostupný pouze sázkařům ze Slovenska. Shits happens…

Kluci z Winners Clubu

 

Komentáře