in

Aktuálně na Winners Clubu 11/2017

Zdravíme,

pamatujete si nás ještě?

Víme, dlouho jsme se s žádnou aktualitou neozvali… Upřímně, nebylo co psát, protože jsme byli pořád schovaní za počítači a makali jsme.

Minulý týden se ale přihodila spousta novinek, které bychom vám chtěli říct.

 

Hvězdný draft

Tou největší novinkou je, že se nám podařilo draftovat do našeho týmu Michala Vargu.

Michal je nejlepším akumulátorníkem (člověk, co dělá hodně akumulátorů = způsob, jak dlouhodobě vydělávat na matched bettingu) v Čechách a na Slovensku. Už dlouho nám bylo vyčítáno (převážně Michalem), že jich přidáváme málo a že sázkovky nabízí spoustu bonusů, na kterých lze díky accas vydělávat.

A má pravdu, dávali jsme jich během týdne opravdu méně, než jsme chtěli. Spojili jsme tedy s Michalem síly a doufáme, že právě on pomůže naší komunitě více vydělat.

Už teď najdou naši členové v sekci Akumulátory na webu první sadu připravených variant, na kterých půjde během tohoto týdne vydělat.

Zapomeňte na Jágra v Calgary, to Winners Club udělal ten nejlepší draft.

 

David dofinišoval editaci reklam na Vánoce

Před 14 dnima David s Ondrou natočili dvě nové reklamy, které v příštích dvou měsících se vám budou zobrazovat na Facebooku. A protože nemáme rádi, když nás někdo bombarduje stupidním advertisingem, řekli jsme si, že si uděláme zas z něčeho srandu… Tentokrát jsme si vystřelili z porna, jakožto fajnovýho způsobu, jak vydělávat přes internet.

Koukněte a napište nám, jestli jste se pobavili nebo jestli jsme za trapáky.

A kdyby vás zajímalo, jak se taková reklama natačí, koukněte se do dalšího příspěvku na blogu.

 

Kurzovník brzy protne cílovou pásku

Důvod, proč jsme se tak dlouho pořádně neozvali je, že jsme makali na novém (vlastním) kurzovníku a softwaru na akumulátory. Přestože u akumulátorů nám ještě chvíli potrvá, než ho vypustíme ven, tak s kurzovníkem to vypadá už velmi dobře. Dokonce tak dobře, že se za něj nestydíme a zveřejníme ho během pár dní.

Říkáte si, kurzovník, to je toho… vždyť ten jejich převztatej funguje relativně ok.

Částečně máte jistě pravdu, on funguje relativně ok. Ale ten novej, to je trochu jiná liga a pro nás to znamená další posun.

Brzy si kurzovník budete moci vyzkoušet sami. Ještě nám tam chybí akorát poladit design a udělat poslední kontrolu, že všechny feedy ze sázkovek fungují tak, jak mají.

Děkujeme vám všem za trpělivost. Doufáme, že to bude stát za to!

Kluci z Winners Club (including Michal from now on) 

 

Komentáře