in

15 nejlepších způsobů jak vydělávat na internetu z České republiky

Existuje vůbec nějaký způsob, jak si vydělávat peníze na internetu a není to podvod? Pokud si zadáte do vyhledávače: “Jak vydělávat na internetu”, tak se rozhodně všechno jako podvod tváří. Je tedy poměrně snadné si říci, že vydělávat peníze na internetu prostě nejde. Nebo když ano, tak vyděláte jen nějaké drobáky… Pravdou však je, že na internetu lze vydělávat a že to pár desítek tisíc ročně může hodit.

Vybrali jsme několik legitimních způsobů, jak si peníze opravdu vydělat. A je v tom i ta Nutella 🙂

1. Prodej starých věcí na Ebay nebo Aukru

Každý z nás má nějaké věci doma, které nepoužívá a jen je skladuje. Staré telefony, herní konzole, knihy, magazíny, nábytek, gramofonové desky, na které se jen práší. Existuje mnoho aukčních portálů, kde tyto starožitnosti můžete prodat a vydělat si nějaké peníze.

2. Mystery Shopping

Divili byste se, kolik společností zaměřené na výzkum trhu existuje a kolik z nich je ochotno platit za to, že budete předstírat, že jste zákazníkem daného obchodu a budete sbírat údaje o daném produktu. Tyto údaje pak pomáhají prodejcům zboží zlepšit proces nákupu zboží a vy si díky tomu můžete přijít na pár stovek.

3. Psaní produktových recenzí

Umíte dobře anglicky? Existuje webová stránka Ciao.com, která je ochotna platit za vaše recenze. Ty musí mít určitou délku a strukturu ve smyslu, že spíše by měla zobrazovat váš vlastní názor na daný produkt, než že by byla pouhým výčtem technických specifikací. Výplata se liší podle toho, ve které produktové kategorii vaše recenze je.

4. Stát se Youtuberem

K tomu, abyste se stali úspěšnými Youtubery vám stačí kamera a nápad. Celosvětově se stává natáčení videí a umisťování je na youtube docela dobrý business. Z videí vám pak každý měsíc za určitý počet shlédnutí chodí peníze. Přestože je v České republice už několik úspěšných youtuberů, pořád je co vymýšlet… Třeba jako jeden vloger si můžete napatlat Nuttelu na obličej.

5. Vydělávat peníze vlastním webem nebo blogem

Máte vlastní webovou stránku? Zkuste affiliate programy. Transformujete tak návštěvnost vaší stránky v peníze tím, že budete lidem doporučovat produkty na jiných stránkách a když si koupí od nich produkt, dostanete nějaké peníze. Např. na Winners Clubu dostanete 120 Kč za nově platícího člena komunity.

6. Odpovídat na placené dotazníky

Jedním ze způsobů, jak si vydělávat na internetu může být i psaní odpovědí do placených dotazníků. I v České republice existuje několik platforem, které vám za odpovědi budou platit.

7. Nákup a prodej internetových domén

buy-sell-domains

Spekulace s internetovými doménami je stále docela dobrý business. Registrací domény (např. www.winnersclub.cz) a jejím následným prodejem se dají vydělat poměrně rychle pěkné peníze. Představte si, že byste například koupili doménu budoucí hudební hvězdy. Její hodnota by rychle vzrostla a následný prodej by vás mohl zabezpečit i na několik let.

8. Tvorba webových šablon

Pokud v sobě máte kreativního ducha, můžete tvořit a prodávat WordPressové šablony majitelům webových stránek. Ti vám zaplatí až $50 za prodanou stránku a ještě budou vděční, že jejich stránka je lepší, než jejich konkurentů.

9. Napište vlastní eBook

Věnujete se nějakému koníčku a umíte psát? Napište o tom elektronickou knížku a publikujte si to na vlastní webové stránce. Nepotřebujete k tomu nikoho a veškeré náklady, které máte, budou pouze váš čas a hosting webu.

10. Foťte a prodávejte své fotografie

Photographer

Alternativně, pokud jste amatérským fotografem, můžete si vydělat peníze prodejem vlastních fotografií do foto bank.

11. Prodávejte vaše obrazy

Etsy

Umíte malovat? Prodejte vaše vlastnoruční díla na portálech zaměřené na kreativce, například na etsy.com

12. Pronajměte svůj pokoj, byt nebo dům na Airbnb

Airbnb

Airbnb je portál, kde můžete pronajmout svůj pokoj, byt nebo celý dům s cestovali, kteří se objeví ve vašem městě a můžete tak konkurovat hotelům. Vám to pomůže zaplatit nájem nebo splátku hypotéky a ještě si většinou dobře pokecáte.

13. Staňte se virtuálním asistentem/asistentkou

Po celém světě existuje mnoho lidí, kteří potřebují pomoci s administrativou, jelikož jsou zaneprázdnění. Ať už odeslat emaily nebo zabookovat hotel a letenku. Tato práce má výhodu, že ji můžete dělat z pohodlí vašeho domova a bez jakýchkoliv předchozích zkušeností. Pouze ta angličtina je nutná.

14. Vytvořte si vlastní mobilní aplikaci

Možná byste čekali, že mít vlastní mobilní aplikaci je jen pro geeky. Není to pravda, nic vás v současné době nemůže zastavit v tom, abyste si takovou aplikaci vyvinuli nebo si někoho najali, aby vám ji vytvořil. Můžete tak svůj nápad přeměnit v pasivní příjem jejím prodejem Google Play nebo Apple Storu.

15. Sázejte bez rizika metodou Matched Betting na Winners Clubu

 

 

To jste určitě nečekali, že na webové stránce Winners Clubu najdete matched betting jako nejlepší způsob na vydělávání peněz na internetu, že? Čtenáři našeho blogu už ví, že pokud chcete vydělávat peníze sázením, tak nejlepší způsob je matched betting (sázení bez rizika).

Ti, kteří se snaží vydělat peníze konvenčním sázením (např. na Fortuně sázka na to, že Česká republika porazí USA na MS v hokeji), rychle zjistí, že na tom v plusu určitě nebudou. Dá se však vydělat na matched bettingu, sázkách, při kterých vytěžujete bonusy sázkových kanceláří a tak vždy vyděláte (nehledě na to, jak zápas dopadne). Registrujte se na Winners Clubu a vydělávejte desítky tisíc Kč měsíčně.

 

Komentáře